Series
Ratings
46
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0