Movies
Ratings
98
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0