Movies
Ratings
25
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0