Movies
Ratings
84
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5