Titles you rated
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 4.0
Adiós Buenos AiresRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Matthias and MaximeRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0