Titles you rated
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5