Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0