Series
Ratings
24
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0