Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
The Taste of TeaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
You Burn MeRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Night FliersRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Godard Mon AmourRated ★ 3.0
UgetsuRated ★ 4.0
P. P. RiderRated ★ 3.5- Boy in the PoolRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 5.0