Series
Ratings
28
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5