Movies
Ratings
175
The Social NetworkRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
WolsongRated ★ 0.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5