Series
Ratings
12
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0