Movies
Ratings
25
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
First of MayRated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0