Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0