Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.5
The Man in the High CastleRated ★ 3.5
The Man in the High CastleRated ★ 2.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 2.5- Magical WarfareRated ★ 1.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
DATE A LIVERated ★ 1.5- Golden TImeRated ★ 0.5
Hello!! Golden MosaicRated ★ 0.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0