Movies
Ratings
268
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
StillwaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.0