Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 1.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Reality BitesRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0