Titles you rated
100 Days My PrinceRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5