Movies
Ratings
431
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0