Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5