Series
Ratings
172
The PackageRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Star of the UniverseRated ★ 4.0
Reunited WorldsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0