Titles you rated
BabylonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0