Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0