Titles you rated
And Just Like That... Season 3Rated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Baki Hanma: The Father VS Son SagaRated ★ 4.0
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 4.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 3.0
The Great Season 2Rated ★ 1.5
The GreatRated ★ 3.0