Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0