Titles you rated
- The SnailsRated ★ 3.0
 HarpyaRated ★ 3.0 HarpyaRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 Lost in StarlightRated ★ 1.5 Lost in StarlightRated ★ 1.5
- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
 Better DaysRated ★ 1.0 Better DaysRated ★ 1.0
 HappyendRated ★ 2.5 HappyendRated ★ 2.5
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 The BrutalistRated ★ 3.5 The BrutalistRated ★ 3.5
 The FallRated ★ 3.5 The FallRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Get OutRated ★ 3.5 Get OutRated ★ 3.5
 House of HummingbirdRated ★ 4.5 House of HummingbirdRated ★ 4.5
 Hana and AliceRated ★ 3.5 Hana and AliceRated ★ 3.5
 CarolRated ★ 4.0 CarolRated ★ 4.0
 Alien³Rated ★ 3.0 Alien³Rated ★ 3.0
 Alien: ResurrectionRated ★ 3.5 Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
 AliensRated ★ 3.5 AliensRated ★ 3.5
 Alien: CovenantRated ★ 2.5 Alien: CovenantRated ★ 2.5
 PrometheusRated ★ 3.5 PrometheusRated ★ 3.5