Movies
Ratings
31
TwilightRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0