Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
SteveRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Lost CityRated ★ 3.0
The Black PhoneRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5