Series
Ratings
47
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
PenguindrumRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 2.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
PriPara Season 1Rated ★ 4.5
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 2.0- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 1.0
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0- Turning MecardRated ★ 2.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0