Titles you rated
ShrekRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0