Movies
Ratings
93
JobsRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Project XRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0