Movies
Ratings
270
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0