Series
Ratings
904- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.0
The Potato LabRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 4.5
WaywardRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.5
Doctor SlumpRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
My Lady JaneRated ★ 3.5
ButterflyRated ★ 1.5
Divorce InsuranceRated ★ 1.5
Oh My LadylordRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
OzarkRated ★ 4.5