Movies
Ratings
424
The ExperimentRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.5
MindhuntersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5