Movies
Ratings
208
HellboyRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
One Piece 3D: Straw Hat ChaseRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0