Movies
Ratings
101
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0