Titles you rated
Judge DreddRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0