Series
Ratings
21
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5