Movies
Ratings
298
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.5
A ManRated ★ 3.5
Traces of SinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 2.5