Movies
Ratings
1265
BurningRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 2.5
Close-KnitRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0