Movies
Ratings
864
DuneRated ★ 1.0
AnnihilationRated ★ 1.0
VenomRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
AloneRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5