Titles you rated
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0