Titles you rated
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
It ComesRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 0.5
SpotlightRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5