Titles you rated
The HangoverRated ★ 0.5
The Hangover Part IIRated ★ 1.0
Loving VincentRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Fruitvale StationRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0