Movies
Ratings
74
Public EnemyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0
TroyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0