Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5