Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Catch The GhostRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5