Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0