Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5