Movies
Ratings
40
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0